Поиск
Wishlist
 • Ваш кошик порожній!

Обрані товари

Аромабраслети

У нас можна купити авторські аромабраслети в Україні

Історично прикраси ніколи не були просто предметами, які носили тільки заради краси. Зазвичай їх наділяли здатністю захищати свого власника, робити його сильнішим, залучати удачу, розкривати таланти або дарувати привабливість. Браслети не стали винятком. У них бачили інструмент для «налаштування», гармонізації людської енергетики. Особливо добре з цим завданням справляються браслети з камінням, купити які ви можете у нашому магазині.

Ці особливості пов'язані не тільки з властивостями натуральних мінералів, але і з тим, де саме ми носимо браслети — на зап'ясті. Тендітне людське зап'ястя — потужна енергетична зона. Зокрема, тут розташоване одне з місць виходу енергії, а тому її так просто «вкрасти», навмисно або випадково доторкнувшись до місця, де пульсує жилка, яку в давнину називали живобоєм і ховали під одягом, побоюючись саме таких агресивних вторгнень у своє поле.

Як захистити зап'ястя, якщо не одягом?

Наприклад, придбати браслети з камінням у нашому магазині. Вони створені не просто для краси, а й для захисту, очищення та м'якого зцілення. Можуть захищати суто механічно — доторкнутися до зап'ястя, закритого аксесуаром, складніше. А на тонкому плані немов «замикають» поле людини, не створюючи в ньому прогалин і не дозволяючи стороннім підключатися до нього. При цьому браслет — найм'якший з усіх оберегових аксесуарів. Завдяки округлій формі і однаковому розміру намистин, енергія каменю розподіляється рівномірно, поступово.

З якого мінералу придбати браслети з камінням?

Мінерал робить браслет по-справжньому індивідуальним, дозволяючи не просто захищати, а й прицільно працювати з певними станами, чакрами, запитами власника. Вибирати камінь добре за натальною картою (наші консультанти це вміють) або за внутрішнім відгуком з урахуванням особливостей окремих мінералів:

 • авантюрин — камінь лідерів, впевнених і мудрих людей;

 • вулканічна лава працює на захист і підвищення енергетичного потенціалу;

 • купити аромабраслет із лазуритом варто тим, хто піддається частим магічним атакам, багато контактує з людьми або прагне розкрити свій творчий потенціал;

 • аметист наділяє власника великою мудрістю, гармонізуючи його розум і тіло;

 • опал стає перепоною для негативної енергії і програм, розвиває інтуїцію і здатність розпізнавати енергії;

 • тим, хто страждає від низької самооцінки і нестачі вольових якостей, радимо купити аромабраслет тигрове око;

 • рожевий кварц розвиває емпатію, чуттєвість і сексуальність;

 • вироби з яшмою вважаються жіночими талісманами і допомагають відновити зв'язок із родом;

 • а купити аромабраслет з обсидіаном можна тим, хто прагне очистити фізичне тіло від симптомів хвороби, а енергетичне поле — від застою, негативу.

Усе, що вам варто знати про наші браслети

Наші браслети виробляються спеціально для eleven: eleven, а тому відрізняються від усього, що є на ринку:

 • зроблені з натуральних каменів з додаванням намистин зі срібла (для додаткового захисту і посилення дії мінералів) і вулканічної лави (для ароматизації);

 • намистини збільшеного розміру мають гармонійний вигляд на чоловічому та жіночому зап'ястях;

 • пакуються в окремий бавовняний мішечок — у ньому красиво дарувати браслет і зручно зберігати його в періоди відпочинку.

За браслетами важливо правильно доглядати — час від часу очищати і заряджати (під водою, світлом Сонця чи Місяця), і не носити постійно, дозволяючи відпочити. Їх можна носити вдень ​​як прикрасу або надягати тільки на ніч.


 

Читати повністю