Поиск
Wishlist
  • Ваш кошик порожній!

Обрані товари

Чотки

Ритуальні чотки як універсальний інструмент

Чотки з різною кількістю намистин часто використовуються у різних релігіях і практиках. Їх тримають у руках під час читання молитов, повторення мантр або афірмації. «Відкладаючи» намистини на нитці, відраховують кількість повторів — коли не доводиться рахувати повтори подумки, набагато простіше зануритися в медитативний стан і залишатися в моменті, виконуючи практики або проводячи молитовні обряди.

Ритуальні чотки вміють не тільки рахувати

Насправді купити чотки онлайн можна не тільки для перерахованих вище сценаріїв застосування. Якщо вони зроблені якісно, ​​з приємного матеріалу, то стануть відмінним аксесуаром: моделі на 108 намистин можна носити на шиї, а короткі — як браслет, обернувши навколо зап'ястя. Вони будуть не тільки прикрашати, але й захищати свого власника — чотки вміють зберігати його енергію і «працюють» навіть віддалено, захищаючи від неприємностей, небезпек, хвороб. Тобто постійно носити їх з собою не обов'язково.

Наші чотки — особливі

В eleven: eleven можна купити чотки онлайн, які:

  • майстер створює спеціально для нашого магазину, тому в інших їх не знайти;

  • зроблені з натуральних каменів — з усіх природних матеріалів саме мінерали найкраще накопичують і зберігають енергію. Тому кам'яні чотки стають потужним і довгограючим захисним аксесуаром, що не втрачає своїх властивостей з часом і працює навіть на відстані;

  • мають гармонійний і цілісний вигляд завдяки тому, що кольори всіх елементів підбираються індивідуально;

  • містять кілька намистин із вулканічної лави, які позитивно впливають на енергетику людини і працюють як аромадифузори, довго зберігаючи аромат ефірних олій у глибинах своєї пористої текстури;

  • перед продажем будуть очищені від нашарувань чужих енергій і поміщені у бавовняний мішечок для зберігання — будучи далеко від чужих очей, вони краще накопичують енергію.

Як вибрати і купити чотки з каменю

Будь-які чотки, не тільки кам'яні, варто вибирати за внутрішнім відгуком. Чи подобаються зовні? Чи приємно їх тримати в руці? Які думки та образи виникають при контакті? Відстежуйте ці моменти і робіть вибір. Також варто враховувати індивідуальні особливості кожного каменю. Наприклад, чотки з намистин яшми — найбільш універсальні. Вони очищають від деструктивних програм, посилюють чуттєвість, дарують сміливість і впевненість. Вервиці з аметисту мають здатність гармонізувати ауру людини і простір навколо неї. А чотки обсидіан — потужний засіб очищення поля від шкідливих програм, небезпечних установок, страхів.

Як і будь-які інші вироби з каменів, чотки потребують очищення і наповнення. Періодично мийте їх під проточною водою, наносьте улюблені ефірні олії та залишайте на декілька годин під сонячними променями, щоб мінерали наситилися його енергією. Тримайте їх поруч, виконуючи відновлювальні та наповнюючі практики — під час молитви, читання мантр, медитацій або фізичних практик. У цей час вони вбирають Вашу енергію і набирають силу, щоб під час енергетичного спаду мати можливість підживлювати Вас. Але не варто використовувати їх без перерви — іноді аксесуар краще покласти в мішечок і залишити в спокої на кілька днів.


 

Читати повністю