Від негативних думок та емоцій у наших тонких тілах часто утворюються темні згустки на рівні астрального і ментального тіл.
Якщо ви згадуєте про неприємну давню подію або людину і у вас відчуваються згустки негативу, це означає, що відгомони минулих образ і розчарувань ви до кінця не відпустили й продовжуєте носити цей багаж у собі. Своїми негативними переживаннями ми засмічуємо наші тонкі тіла, так порушується нормальна робота фізичного тіла.
Звісно, людина хворіє не моментально. Потрібен певний час, щоб на більш тонких рівнях накопичилися проблеми, і все це перейшло на рівень фізичного тіла. Та й фізичне тіло має досить великий запас міцності, тому симптоми хвороби стають помітними далеко не відразу.
На рівні астрального й ментального тіл згустки негативних емоцій, які порушують нормальну роботу ефірного тіла, не дають одужати до кінця нашому фізичному тілу. Наш організм і радий би повністю відновитися, але більш тонкі рівні нашої істоти його "не пускають". Якщо хвороба вже проявилася на рівні фізичного тіла, то це означає, що людина накопичувала проблеми роками.
І щоб фізичне тіло зцілилося, треба відновлювати спочатку більш тонкі рівні.
Чи завжди хвороби - наслідок наших негативних емоцій?
Звичайно, ні. На нас впливає: наш спосіб життя, екологічна обстановка, продукти, які ми їмо, вода, яку ми п'ємо, повітря, яким ми дихаємо. На жаль, ми живемо в умовах, далеких від ідеалу.
Ми користуємося всіма благами цивілізації: ведемо часто сидячий спосіб життя, рідко буваємо на природі, часто важко вибрати час навіть для того, щоб просто відпочити від мобільних телефонів, комп'ютера, планшета і телевізора.
Часто ми доглядаємо за своїм фізичним тілом, намагаємося його правильно годувати, піклуємося про нього.
Але наші тонкі тіла теж потребують постійного підживлення, підтримки й оновлення, їм потрібне енергетичне "живлення" - щоб у нас завжди було достатньо енергії та життєвих сил.
І щоб ці проблеми не повторювалися, важливо, щоб наш емоційний та енергетичний стан перебував у рівновазі.
Ось заради догляду за аурою ми і створили аура-спрей!