Поиск
Wishlist
  • Ваш кошик порожній!

Обрані товари

FAQ практикума

Як відбувається курс?

Після оплати ви отримуєте лист із доступом до особистого кабінету, де розміщено розклад, вступні уроки, а також буде опубліковано всі записи прямих ефірів, додаткові матеріали та завдання.

Щотижня проходитиме новий прямий ефір з уроком, а потім буде збережено запис.

Після ефіру у вас у кабінеті з’являтиметься завдання, на виконання якого у вас буде один тиждень.

Наприкінці кожного тижня проходитиме прямий ефір з відповідями на ваші запитання (у тарифах Comfort та Premium).

Результати домашніх завдань ви надсилатимете у закритий telegram-чат. А зворотний зв’язок отримуватимете у чатах від куратора (тариф Comfort) чи Ксенії (тариф Premium).

Як я можу оплатити практикум?

Оплатити навчання на курсі можна прямо на сайті, карткою Visa/Mastercard, випущеною банком будь-якої країни.

При оплаті з-за кордону валюта автоматично конвертується у гривню за поточним курсом вашого банку (також можлива додаткова комісія за конвертацію валют — це залежить від умов вашого банку).

Якщо у вас виникнуть труднощі з оплатою, пишіть на eleven.elevenua@gmail.com

Понадобятся ли мне дополнительные материалы?

Так.

Вам знадобляться витратні матеріали для очищення — ….

Купити та підготувати їх необхідно самостійно.

*Для вашої зручності ми зібрали кілька наборів для прибирання (magic box) вдома від eleven:eleven aroma у magic box. Докладніше про них ми поговоримо під час курсу.

Що таке magic box?

Magic Box — спеціальна коробка, яку ми створили для учасників курсу. Це базовий набір інструментів, які знадобляться для очищення дому. До неї входить: букетик для окурювання, пало санто, свічки та аромапалички.

Якою мовою проводиться практикум? Уроки Ксенія веде російською. Всі додаткові матеріали (чек-листи та інструкції) доступні російською мовою.
Договір на навчання Навчання на онлайн-практикумі будується на підставі договору публічної оферти, що автоматично генерується після купівлі курсу. Рекомендуємо ознайомитися з його умовами до оплати. Здійснюючи оплату, ви погоджуєтесь з умовами договору. Договір набирає чинності з дня його підписання та продовжує дію до виконання сторонами всіх прийнятих на себе зобов’язань.