Внутрішній світ = зовнішній світ. Все що відбувається всередині нас, у просторах нашої свідомості, все це транслюється в те що відбувається зовні. Та насправді, немає нічого зовнішнього, усюди ми можемо бачити себе, а саме наше трактування світу.
В цьому відео, я розповів як будується наш внутрішній стан, як ми гармонізуємо або дегармонізуємо себе. Та в кінці даю вправу для практики
Бажаю гарного перегляду та внутрішьої гармонії
Оцініть наскільки вам була корисна порада
4.5/5.0
на основі 6 відгуків
Розділи статті