Поиск
Wishlist
  • Ваш кошик порожній!

Обрані товари

Аромапалички

Новинка
Топ продажу
Аромапалички Nature (Природа), 10 шт.
Новинка
Топ продажу
Аромапалички Healing (Зцілення), 10 шт.
Новинка
Топ продажу
Аромапалички Meditation (Медитація), 10 шт.

Магазин аромапаличок, де продають оригінальні індійські та японські аромапалички

Використання аромапаличок характерне переважно для східних релігій і культів, але вони впливають на людину незалежно від того, яку релігію вона сповідує або в якій частині світу живе. Впливають по-різному – одні аромати заспокоюють і розслаблюють, інші допомагають сконцентруватися, треті дають більше енергії і підштовхують до дій. А ще вони змінюють простір навколо – наповнюють житло тією енергією і вібраціями, якими наповнені самі.

Ці вібрації з’являються в паличках не самі по собі і не є наслідком впливу одного лише аромату: певна енергія народжується з духу рослин і дерев, які слугують сировиною для їх виробництва. Ось чому важливо купувати аромапалички з природних матеріалів, а не синтетичні аналоги. Тим більше, що останні явно поступаються натуральним за якістю й силою аромату. Адже якщо купити пахощі з натуральним складом, палити їх можна частинами, особливо якщо мова йде про індійські палички – їх навмисно роблять дуже насиченими, щоб запах зберігався навіть у кімнаті з наскрізь розчиненими вікнами. У нас можна купити індійські та японські аромапалички. І ті, й інші зроблені вручну з використанням натуральних компонентів, але різниця між ними величезна – про це ми зараз і розповімо.

Індійські аромапалички

Індійські аромапалички в eleven: eleven aroma – тільки пилкові. Їх роблять вручну з натуральних компонентів: пилку, трав’яних порошків, квітів, спецій, фруктової і деревної пудри, ароматичних олій і меду.

Змінюючи пропорції, поєднуючи десятки різних компонентів, отримують сотні й тисячі пахощів. Вони дуже різні й вибір непростий, але ми вже знайшли мануфактури, які 20 років займаються парфумерною справою, і вибрали серед їхніх паличок найцікавіші, атмосферні й характерні аромати. Вартість аромапаличок більшою мірою залежить від їхнього складу – чим більше компонентів використовується для виробництва, тим дорожче виходить паличка. Так що різна вартість ароматів від однієї мануфактури – звичайна історія.

Ось чому особливі наші аромапалички:

  • натуральний склад – в них немає штучних ароматизаторів, шкідливих домішок;

  • їхні рецепти передаються з покоління в покоління і тримаються в найсуворішому секреті;

  • насичений аромат – досить спалити частину палички, щоб відчути її ефект;

  • працюють на тонкому плані – палички зроблені з трав, фруктових і деревних порошків, спецій. І містять у собі силу цих натуральних компонентів.

Зараз у нас можна купити індійські пахощі, вибираючи з 23 ароматів:

  • квітково-фруктові: New Vision, My Sweet Lord, Healing, Flowering, Jasmine, Absolute Rose;

  • екзотичні свіжі: The Creator, Transformation, Five Elements;

  • пряні, медово-трав’яні: The Source, Vanilla Sky, Yin Yang, Nature, Tulsi;

  • глибокі, густі: The Lovers, Inner Voice, Here and Now, Oriental Garden, New Moon;

  • деревні, оксамитові: Spiritual, Protection, Absolute Sandal, Meditation, Nag Champa.

Японські аромапалички

Колись аромапалички в Японії створювалися для радості й задоволення імператора, а доступними були тільки заможним людям. Сьогодні ситуація змінилася, і це прекрасно! Палички стали виготовляти не вручну, а на заводах. Але рецепти сумішей, яким вже понад 400 років, збереглися незмінними. Завдяки цьому давня й автентична традиція запалювання ароматних паличок стала менш елітарною, а купити японські безосновні палички можна не тільки в Японії, але й у всьому світі.

Чим відрізняються індійські та японські аромати?

Глобальні відмінності такі:

Насиченістю. Індійці люблять, коли запах аромапаличок довго тримається в будинку – досить спалити третину палички, щоб заповнити ним кімнату. У японських аромапаличок запах тонший і не такий стійкий. Він більш універсальний – як показує досвід, японські палички подобаються майже всім.

Основою. Індійські пахощі роблять на основі бамбукових паличок. А в японських основи немає – тільки ароматна масала. Тому вони виділяють менше диму.

Ми радимо японські аромапалички, якщо потрібен універсальний аромат. Зазвичай вони подобаються всім і завжди, на відміну від індійських – більш яскравих, різких, специфічних. Цікаво, що чоловіки зазвичай замовляють саме японські аромапалички. Ще їх можна спокійно палити в офісах, салонах, магазинах: такі аромати звичніші європейцям і сприймаються легше.


 

Читати повністю