Поиск
Wishlist
  • Ваш кошик порожній!

Обрані товари

Свічки Декоративні

Новинка
Аромасвіча Flowering
Новинка
Топ продажу
Аромасвіча Yin Yang

Декоративні свічки для затишку і захисту оселі

Незважаючи на наявність епітета «декоративний», свічки - досить прикладний інструмент. З їх допомогою легко організувати акцентне освітлення в приміщенні, де потрібно «підсвітити» додатково деякі зони або створити певну (частіше - романтичну) атмосферу. З їх допомогою можна облагородити, обжити арендоване житло: додати йому затишку, зробити домашнім, а не казенним. Без них важко уявити деякі стилі інтер'єрного дизайну (наприклад, скандинавський).

Але вони ж - потужний захисний інструмент. Вогонь працює на тонкому плані, очищаючи і захищаючи будинок, залучаючи в нього світлі сили, посилюючи намір, з яким її запалюють. З цієї причини купити свічки можна на кожному розі, як і зустріти в храмах різних конфесій. До цього інструменту вдаються і цілителі, використовуючи їх для лікування і діагностики. Наприклад, нерівномірне і закіптюжене її полум'я вказує на місце в тілі, уражене хворобою. Крім того, вони здатні посилювати намір, тому при їх світлі особливо добре проводити ритуали, практикувати або просто формулювати цілі і будувати плани.

Кольорові свічки для різних цілей

Колір має колосальне значення - змінюється її енергія і сприйнятливість до певних вібрацій. Вибираючи їх під певне завдання, можна досягти бажаного набагато швидше і простіше. Так, свічки:

  • білого кольору вважаються універсальними і доречними в будь-якій ситуації. Символізують щирість, духовність, істинність. Завжди доречні і на вівтарі, і на обідньому столі;
  • чорного кольору не мають власних вібрацій і будуть «передавачем» тієї енергії, що в них заклали. Але особливо гарні для проведення очищувальних ритуалів для людини або будинку;
  • червоні володіють потужною позитивною енергетикою і допомагають усунути всі застійні, «ліниві» моменти в вашому домі чи життя;
  • кольору чайної троянди - купити свічку такого кольору добре, щоб допомогти собі впоратися з духовними проблемами, вирішити сімейні конфлікти, повернути в домівку мир та спокій, набратися терпіння і мудрості.

Такими особливими талантами володіє весь товар в нашому магазині. І ми допоможемо Вам вибрати той, що виявиться найкориснішим і правильним для Вас і Ваших потреб.

Натуральні свічки і як з ними працювати

У нас Ви можете купити декоративну свічку з натурального пальмового воску без домішок та ароматизаторів - тільки свічки з природним складом володіють потужними вібраціями і цілющою силою. Вони горять набагато довше, ніж вироби з соєвого або бджолиного воску. Повністю безпечні: на відміну від парафінових, їх можна палити в закритих просторах. Не містять компонентів тваринного походження.

Просто купити декоративну свічку недостатньо - важливо правильно з нею працювати, щоб отримати відгук стихії Вогню і використовувати її на благо собі і своєму будинку. Запалювати її краще від природного вогню (сірники), а гасити НЕ помахом руки, а спеціальним металевим ковпачком. У нас у продажу є свічки різного діаметру і, відповідно, з різним часом горіння. Свічки великого діаметра важливо не гасити відразу, а залишити горіти, поки віск не розплавиться до стінок - тоді вони будуть згоряти рівномірно.

Читати повністю