Поиск
Wishlist
  • Ваш кошик порожній!

Обрані товари

Трави для окурювання

Ритуальні трави для окурювання дому та його енергетичного очищення

Висушені трави мають не меншу силу та очисний потенціал, аніж, скажімо, пало санто або ладан. В українській традиції є очищення будинку саме травами — сушену траву вішали по кутках дому, робили символічні «вінички», якими вимітали все погане, або ж спалювали. Використовувати трави для окурювання будинку або людини — загальносвітова практика, просто трави використовуються різні. Наприклад, індіанські шамани окурювали шавлією хворих.

Вам не обов'язково бути шаманом, щоб використовувати силу трав для очищення будинку, гармонізації простору, зцілення від недуг або залучення матеріального добробуту. Навіть збирати і сушити їх самостійно не обов'язково — ми вже зробили це за вас. Потрібно просто час від часу запалювати скрутки з різних рослин, щоб очистити свій будинок від старої або негативної енергетики, усунути невидиме ментальне сміття, повернути йому відчуття чистоти.

Чому варто купити трави для окурювання в нашому магазині?

Наші букети для окурювання зроблені в Україні — трави збираються вручну в екологічно чистій місцевості, далеко від міста і навіть доріг. Вони насичені енергією стихій, якісно висушені й зібрані в тугі скрутки, яких вистачає надовго. Використовувати «чисті» трави важливо. По-перше, трави можуть накопичувати токсичні речовини, що потім потраплять у повітряний простір вашого дому і не тільки не очистять його, але й принесуть ще більше сміття. По-друге, рослини, що ростуть у контакті з техногенними факторами і різними людськими енергіями, втрачають свою силу.

Які трави вибрати

В цілому, ви можете купити трави для окурювання навмання — всі наші букети здатні працювати на очищення енергетичного простору будинку і людської аури. Але при цьому в кожної трави є «нішеві суперсили» — здатності особливо ефективно працювати у певних сферах і напрямках:

  • полин для окурювання — очищає особливо потужно. Ця трава здатна усувати величезні шари негативу, дуже старі деструктивні програми;

  • шавлія для окурювання — найкращий захисник для дому та людей, що живуть у ньому. Допомагає контролювати емоції, зміцнює відносини у родині, гармонізує;

  • чебрець для окурювання дому — приносить достаток, привертає в будинок матеріальне благополуччя. Допомагає позбутися від енергетичних вампірів, відсікти канали, що крадуть енергію, сили і блага;

  • розмарин для окурювання будинку — позбавляє від чужої енергетики, допомагає розвинути інтуїцію, повертає спрагу до життя.

Правила окурювання

Найкраще проводити окурювання після прибирання в домі — коли пил, сміття і непотрібні речі викинуті, трави очистять його ще й від того, що не видно оку, але негативно впливає на жителів. Перед окурюванням бажано відчинити вікна, щоб дим (а він може бути дуже густим) нікого не дратував і не пошкодив слизові. Обов'язково ретельно диміть там, де енергія застоюється — в кутках, шафах.

Алгоритм дій такий:

  • запаліть скрутку, дозвольте їй горіти кілька секунд і погасіть помахом руки — вона почне активно диміти;

  • тримаючи її над підставкою або тарілкою (туди буде збиратися попіл), обійдіть весь дім за годинниковою стрілкою, почавши з порога;

  • закінчивши, погасіть її об дно підставки або тарілки.

Трави можна додатково підсилити, вклавши намір для більшого їх налаштування до ваших потреб. Для цього проговоріть прохання у довільній формі, тримаючи скрутку в руках.

 

Читати повністю