Поиск
Wishlist
  • Ваш кошик порожній!

Обрані товари

Договір оферти

Оферта 

Інтернет-магазин — eleven : eleven aroma 

 

1. Загальні положення.

2. Предмет Договору.

3. Момент укладання Договору.  

4. Ціна товару. 

5. Оплата товару. 

6. Доставка товару. 

7. Продаж товару та послуг. 

8. Відповідальність перед третіми особами.

9. Права та обов'язки Сторін. 

10. Форс-мажорні обставини. 

11. Авторські права. 

12. Інформація та її використання.  

 

 

1. Загальні положення

1. Інтернет-магазин eleven : eleven aroma (далі — Продавець), публікує цей договір, який є публічним договором-офертою (далі — Договір) і має відповідну юридичну силу, про продаж товарів, представлених на офіційному інтернет-сайті Продавця на адресу як фізичних, так і юридичних осіб (далі — Покупець), відповідно до статей 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України (далі — ЦКУ) та Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України №103 від 19.04.2007, даний документ є офертою, а факт вчинення Покупцем замовлення, в усній (по телефону або в магазині, ‌офісі)‌ ‌або‌ ‌письмовій ‌(через‌ сайт‌ ‌або‌ ‌електронну‌ ‌пошту) формі, і отримання даного замовлення Продавцем — є повним і безумовним прийняттям даного публічного Договору та інформації, викладеної на сайті. Використання послуг і купівля товарів, послуг інтернет-магазину eleven : eleven aroma передбачає згоду особи, яка користується послугами або купує товар з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними у даному документі.

Приймаючи цей Договір, Покупець підтверджує, що:

а) на момент купівлі товару йому виповнилося 18 років;

б) інформація, яка надається при замовленні товарів або послуг, є правильною і актуальною;

в) надана контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни в роботі, акційні пропозиції або для надання іншої інформації, пов'язаної з діяльністю Продавця. На підставі вищесказаного, уважно ознайомтеся з даним Договором (публічною офертою), і якщо Ви не згодні з будь-яким із пунктів оферти, будь ласка, залиште сайт.

У цьому Договорі, якщо зміст не ‌потребує ‌іншого,‌ терміни‌ слід тлумачити так: «Оферта» — публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти Договір купівлі-продажу, на існуючих умовах, зазначених у Договорі. «Товар» — перелік найменувань асортименту, представлений на офіційному сайті Продавця, але не обмежується тільки сайтом. «Продавець» — компанія, що реалізує Товар, представлений в інтернет-магазині, але не обмежується тільки сайтом. «Покупець» — фізична або юридична особа, що вступила в договірні відносини з Продавцем на умовах, зазначених у Договорі. «Акцепт» — повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору. «Замовлення» — окремі позиції з асортиментного переліку товару, зазначені Покупцем при розміщенні заявки на інтернет-сайті Продавця або замовлені у будь-який інший спосіб. «Кур'єрська доставка» — безпосередня передача товару від продавця до покупця незалежним підрядником, який надає послуги Продавцю відповідно до окремо укладеного договору. Продавець не здійснює самостійно доставку товару. 

 

2. Предмет Договору 

2.1. Продавець здійснює продаж Покупцеві товару, згідно з чинними на момент здійснення замовлення цінами, а Покупець має право оплатити і прийняти товар відповідно до умов цього Договору. 

2.2. Даний Договір є офіційним документом Продавця і є невід'ємною частиною оферти. 

2.3.‌ ‌Продаж‌ ‌товарів ‌здійснюється‌ ‌в‌ ‌установі‌ Продавця.‌ ‌

 

3.‌‌‌ ‌Момент‌ ‌укладення‌ ‌Договору.‌

3.1.Текст Договору є публічною офертою (відповідно до статей 633, 643 Цивільного кодексу України та Правил продажу товарів на замовлення поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України №103 від 19.04.2007).

3.2. Факт оформлення замовлення у Продавця, як самостійно, так і за допомогою оператора, є беззаперечним прийняттям умов даного Договору, і Покупець надалі виступає як особа, яка вступила у договірні відносини.‌ ‌Покупець‌ ‌зобов'язується‌ самостійно‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ознайомитися‌ ‌з ‌умовами‌ ‌Договору,‌ продавець‌ ‌не‌ зобов'язаний ‌інформувати‌ ‌Покупця‌ ‌про ‌наявність Договору.

3.3. Моментом вступу Покупця в договірні відносини з Продавцем вважається момент замовлення Товару, незважаючи на спосіб замовлення і форму оплати. 

3.4. На письмову вимогу Покупця Продавець оформляє договір з підписами сторін. 

3.5. Покупець самостійно і за власним бажанням зв'язується з Продавцем, що означає, що Покупець ознайомився з даним договором і погоджується з ним.

 

 4. Ціна товару 

4.1. Ціни в інтернет-магазині вказані у національній валюті України (гривня) за одиницю товару відповідно до чинного прейскуранту.

4.2. Продавець залишає за собою право змінювати ціну Товару до моменту оформлення замовлення без попередження Покупця. 

4.3. Остаточною є ціна, зазначена менеджером при оформленні ‌замовлення.‌ ‌

 

5. Оплата товару

5.1. При готівковій формі оплати Покупець зобов'язаний сплатити Продавцю ціну товару в момент його передачі, якщо інше не передбачено домовленістю або договором між сторонами. 

5.2. Оплата товарів і послуг інтернет-магазину eleven : eleven aroma здійснюється у національній валюті України відповідно до цін і тарифів, встановлених на момент купівлі товарів або отримання послуг. 

5.3‌ ‌Оплата‌ ‌товарів‌ ‌і ‌послуг‌ ‌інтернет-магазину‌ eleven : eleven aroma здійснюється відповідно до розділу «Доставка, оплата і ціни», опублікованому на сайті eleven : eleven aroma. Оплата нараховується тільки за умови дотримання порядку, опублікованому на сайті. 

 5.4. У разі несплати, неповної або несвоєчасної оплати інтернет-магазин eleven : eleven aroma залишає за собою право ненадання товару, призупинення або повного невиконання взятих на себе зобов'язань і при цьому не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення/дій. 

5.5. Товари та послуги гарантуються і надаються тільки за фактом отримання оплати інтернет-магазином eleven : eleven aroma на складі. 

5.6. При безготівковій формі оплати обов'язок Покупця зі сплати вартості товару вважається виконаним з моменту зарахування відповідних грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. 

5.7. При безготівковій формі розрахунку Покупець зобов'язаний пред'явити менеджеру або кур'єру документ, що підтверджує факт оплати Товару (платіжне доручення, квитанція про сплату і т.д.). 

5.8. Ціни на будь-які позиції Товару можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку. У разі зміни ціни на замовлення позиції Товару до оплати замовлення, Продавець зобов'язаний у найкоротші терміни ‌повідомити‌ ‌Покупця‌ ‌про такі зміни.‌ ‌Покупець‌ ‌має‌ ‌право‌ ‌підтвердити‌ ‌або‌ анулювати‌ своє замовлення. У разі відсутності зв'язку з Покупцем Замовлення вважається анульованим протягом 24-х годин з моменту зміни ціни на товар. 

 

6. Доставка товару 

6.1. Доставка здійснюється кур'єрськими службами: УкрПошта, Нова Пошта, ІнТайм. Продавець самостійно не здійснює доставку замовленого Товару Покупцю. 

6.3 . Кур'єрська доставка замовлення Покупцеві здійснюється за погодженням з Покупцем і за вказаною ним адресою. 

 

7. Продаж товару та послуг 

7.1. Інтернет-магазин eleven : eleven aroma не гарантує безумовного виконання замовлення. Всі послуги і товари надаються за принципом «як є». Задіяні технічні системи CRM можуть включати не виявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення, купівлі ‌товару ‌або‌ його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором або ж обставини непереборної сили. 

7.2. У разі неможливості або несвоєчасного виконання прийнятих на себе зобов'язань за обставин, викладених у п.7.1 (виключаючи «форс-мажор»), інтернет-магазин eleven : eleven aroma несе відповідальність у межах сум, отриманих від клієнтів як оплату за товари або послуги. 

7.3. Інтернет-магазин eleven : eleven aroma не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від клієнта як оплату за товари та послуги. 

7.4. Інтернет-магазин eleven : eleven aroma залишає за собою право відмовити у наданні послуг або продажу товару Покупцеві на свій розсуд. 

7.5. Грошові кошти, сплачені Покупцем, не повертаються у таких випадках: 

а) відмова клієнта від отриманої послуги або товару після оплати і отримання від кур'єра; 

б) за рішенням суду;

в) якщо даний товар є неналежної якості. 

 

8. Відповідальність перед третіми особами

8.1. Інтернет-магазин eleven : eleven aroma не несе ніякої відповідальності за використання або подальше використання товарів і послуг, придбаних в інтернет-магазині eleven : eleven aroma і з його допомогою. 

 

9. Права і обов'язки ‌Сторін 

9.1.‌ ‌Продавець‌ ‌зобов'язується:‌ 

9.1.1.‌ ‌Не‌ ‌розголошувати‌ ‌будь-яку приватну‌ ‌інформацію Покупця і не надавати доступу до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України. 

9.1.2. Надати Покупцеві можливість отримання безкоштовних телефонних консультацій за телефонами, зазначеними на сайті. Обсяг консультацій обмежується конкретними питаннями, пов'язаними з виконанням замовлення. 

9.1.3. Продавець залишає за собою право невиконання замовлення у разі виникнення форс-мажорних обставин. ‌

9.1.4. Продавець залишає за собою право змінювати цей Договір в односторонньому порядку до моменту його заключення. 

9.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання Покупцем товарів, замовлених в інтернет-магазині. 

9.3. Продавець має право передати свої права і обов'язки з виконання Замовлень третім особам. 

9.4. Покупець має право повернути товар протягом 14 робочих днів. 

9.5. Покупець зобов'язується: 

9.5.1. До моменту звернення в інтернет-магазин eleven : eleven aroma ознайомитися зі змістом Договору-оферти, умовами оплати і доставки на сайті магазину. 

9.5.2. Право власності на Замовлення, а також ризик його випадкового пошкодження або втрати переходять до Покупця з моменту передачі товару. 

 

10. Форс-мажорні ‌обставини

10.1‌. ‌ Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за умовами Договору на час дії непереборної сили. Під непереборною силою маються на увазі надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов'язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетрус,‌ повені‌‌ і‌‌ т.д.,‌ ‌обставини‌ ‌громадського‌ ‌життя‌), заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції, заборони на торгівлю та інше). Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій і кожна зі сторін приймає на себе свій ризик за результатами форс-мажорних обставин. 

 

11. Авторські права. Вся текстова інформація та графічні зображення, розміщені на сторінці інтернет-магазину eleven : eleven aroma, є власністю продавця та/або його постачальників і виробників товару. 

 

12. Інформація та її використання 

12.1. Покупець зобов'язаний надати точну і правдиву інформацію в кількості, необхідній для надання послуг та/або купівлі товару, які він отримує або купує. Інформація, надана Покупцем, за необхідності може бути опублікована у відкритих джерелах. 

12.2. Інтернет-магазин eleven : eleven aroma має право на свій розсуд вимагати від Покупця документального підтвердження ‌справжності наданої інформації. 

12.3. Надання неточної інформації або не надання такої інформації на вимогу інтернет-магазину eleven : eleven aroma може служити приводом для призупинення надання послуг або продажу товару. При цьому інтернет-магазин eleven : eleven aroma не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані Покупцем у разі призупинення/невиконання послуг‌ ‌або‌ ‌не‌ ‌продажу‌ ‌товарів ‌за ‌умови ‌невиконання‌ пункту‌ ‌12.1.‌ ‌

12.4. Продавець збирає і обробляє персональні дані Покупців (а саме: прізвище, ім'я, по батькові Покупця, адресу доставки, контактні телефони, адресу електронної пошти тощо) з метою:

-‌ ‌виконання‌ ‌умов‌ ‌даного‌ ‌Договору;‌ ‌

-‌ ‌доставки‌ ‌Покупцю‌‌ замовлення.

12.5. Здійснюючи замовлення Товару через інтернет-магазин eleven : eleven aroma, Покупець дає згоду на збір і обробку такої інформації.

12.6. Доступ до персональних даних Покупця мають тільки особи, які безпосередньо залучені до виконання Замовлення. 

12.7. Продавець зобов'язується: дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних Покупців; не допускати спроби несанкціонованого використання персональних даних Покупців третіми особами; виключити‌ ‌доступ‌ ‌до персональних даних Покупців осіб, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлення, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.