Поиск
Wishlist
 • Ваш кошик порожній!

Обрані товари

Ефірні олії

Топ продажу
Ефірна олія Лаванда
Топ продажу
Ефірна олія Ялівець
Топ продажу
Ефірна олія Шавлія
Топ продажу
Ефірна олія Розмарин
Топ продажу
Ефірна олія М'ята
Топ продажу
Ефірна олія Сосна
Топ продажу
Ефірна олія Валеріяна
Топ продажу
Ефірна олія Чебрець
Топ продажу
Ефірна олія Грейпфрут
Топ продажу
Ефірна олія Герань
Топ продажу
Ефірна олія Базилік
Топ продажу
Базова олія Авокадо
Топ продажу
Ефірна олія Петітгрейн
Топ продажу
Ефірна олія Неролі
Топ продажу
Ефірна олія Ладан
Топ продажу
Ефірна олія Вербена
Топ продажу
Ефірна олія Сандал
Топ продажу
Ефірна олія Меліса

Натуральні ефірні олії від перевіреного українського виробника

Ефірна олія — ​​специфічна дуже концентрована субстанція, яка міститься у всіх рослинах. За своєю суттю, це суміш терпенів та інших речовин, які обумовлюють аромат рослини або окремих її частин. Тобто, не є рослинним продуктом, який ми можемо використовувати в їжу або як базовий компонент для масажу, зволоження чи приготування ароматичних сумішей на основі ефірів. Якщо звичайну олію отримують методом пресування (хімічного або механічного), то ефірна — це продукт, як правило, парової дистиляції. Хоча існують й інші способи — наприклад, абсолю теж зараховують до ефірів, але витягують методом спиртової екстракції.

На жаль, купити ефірні олії можна далеко не з усіх рослин, що існують у природі — деякі з них небезпечні, інші мають неприємний запах, треті виявляються дуже нестабільними. Для виробництва можуть використовуватися сухі і свіжі частини рослин: квіти, плоди або їх частини, пагони, гілки, кора, корені.

Варіанти застосування

Будь-яка ефірна олія працює з людським тілом на різних планах і рівнях:

 • більшість із них мають високу антибактеріальну і противірусну активність, тому надають лікувальний ефект, підтримують імунітет, зміцнюють власний мікробіом;

 • їх можна наносити на шкіру — отримуючи косметологічний ефект від зволоження та знезараження її поверхні;

 • і обов'язково варто вдихати: при цьому летючі компоненти потрапляють у дихальні шляхи і очищають їх, але головне тут — психоемоційний ефект. Запахи впливають на нас суттєво, активізуючи різні ділянки мозку і викликаючи певні психоемоційні зміни в ньому: розслабляють, тонізують, допомагають концентруватися або знімають нервову напругу.

Ефірна олія може використовуватися не тільки для тіла. Вона також буде корисною для вашого дому:

 • як антисептик, що очищає повітря і поверхні від бактерій, вірусів, спор грибків і плісняви;

 • гармонізує атмосферу в домі, очищаючи простір на тонкому плані;

 • допомагає позбутися негативної або чужої енергетики;

 • надає речам, меблям, текстилю особливий аромат, що потім трансформується у неповторний аромат вашого будинку.

Використовувати їх можна по-різному. Якщо мова про дім, добре додавати в аромадифузори або аромалампу, приготувати спрей для розпилення або наносити на стінки свічки, яку плануєте запалити. Якщо говорити про персональне застосування, то тут все залежить від різновиду — кожна олія має свої особливі властивості, а у деяких є і обмеження. Але доступних варіантів все одно багато — робити масаж або розтирання, додавати у ванну або брати в лазню, сауну, полоскати рот або змащувати місця укусів комах, доглядати за шкірою обличчя і тіла, волоссям, нігтями.

Усе про олії, які продаємо в еleven : еleven

Незважаючи на велику кількість дорогих зарубіжних продуктів, в Україні купити ефірну олію гідної якості теж можна. Саме така представлена в eleven: eleven. Важливо! Наші олії — не терапевтичної якості і не призначені для прийому всередину. В усьому іншому це чудовий продукт:

 • на 100% натуральні — без ароматизаторів, гліцерину та інших баластних речовин;

 • використовуються натуральні компоненти з доведеною біорозкладністю;

 • у складі немає біогенних, токсичних для людини і природи речовин;

 • з підтвердженим походженням — точно вказано ботанічну назву рослини, її частини, що служать сировиною, і спосіб отримання.

Усі ефірні олії забезпечені докладною інструкцією, яку ви знайдете в коробці. Ми ж із задоволенням розповімо, яким чином вони впливають на енергетичну структуру людини і простір, як поєднуються між собою. Допоможемо Вам вибрати те, що дозволить досягти потрібних результатів! 

Читати повністю