Поиск
Wishlist
  • Ваш кошик порожній!

Обрані товари

Підставки

Підставки, що зроблять процес взаємодії з нашими товарами більш естетичним

Неспроста в заголовку тексту слово «підставки» використано у множині - у нас можна не тільки купити підставку для пахощів, а й підібрати аналогічні по призначенню предмети для свічок, Пало санто, ефірних масел. Все це - авторські товари, створені з натуральних матеріалів спеціально для eleven:eleven. І призначені для того, щоб зробити ритуали обкурювання, запалювання свічок і пахощів естетичними, безпечними і наповнюючим.

Керамічні підставки для пахощів

Всі керамічні підставки нашого магазину - авторська робота, створена в співтворчості з керамистом, що розділяє наші погляди. Нам важливо наповнити їх сенсом, зробити красивими і зручними одночасно. Саме тому, до того як ви зможете купити підставку для пахощів, вона пройде довгий шлях трансформацій:

  • піймавши натхнення, ми перетворюємо його в ідею;
  • після наділяємо в зрозумілу форму і передаємо майстру;
  • кераміст вручну виготовляє зразки нових форм і передає на затвердження;
  • якщо необхідно, форма допрацьовується і змінюється;
  • і тільки після її затвердження переходимо до вибору відтінку;
  • правильний відтінок не завжди вдається отримати з першого разу;
  • але, коли підставка знайшла форму і колір, ми тестуємо її особисто;
  • за підсумком такого тестування виявляються зауваження;
  • і тільки коли вони будуть виправлені, нові вироби з'являться в асортименті і зможуть відправитися до ваших осель.

Але навіть затверджені вироби ми все одно міняємо і удосконалюємо: додаємо нові форми (наприклад, піала для ладану і Пало санто), розширюємо колірний ряд (ось підставка-вівтар представлена ​​в декількох відтінках), покращуємо якість покриття. При цьому всі наші підставки виробляються і розписуються вручну.

Підставка для аромамасел

Свою підставку для аромамасел ми розробили спеціально для зберігання тих ефірних масел, що можна замовити в нашому магазині. Вона зроблена з масиву ясеня з глибоким просоченням натуральним маслом і залишається стабільною в умовах підвищеної вологості або зміни температур. Її можна без побоювання поставити у ванній. Одна підставка може вмістити 10 баночок масел ємністю 5 мл - їх слід встановити в невеликі поглиблення, розташовані в шаховому порядку. Так ви зможете відразу бачити всю «палітру» ефірів і відразу вибирати потрібний.

Капсула для Пало санто

Для правильного зберігання Пало санто ми також розробили спеціальну підставку - капсулу з дерева і скла, що щільно закривається кришкою і перешкоджає повітрообміну. Завдяки чому брусочки або конуси можуть дуже довго зберігатися у вас вдома, не втрачаючи своїх властивостей і насиченості аромату. Виглядає капсула не просто естетичної, але і по-справжньому автентичної - ніби зроблена десь в Перу.

Читати повністю