Поиск
Wishlist
  • Ваш кошик порожній!

Обрані товари

Ладан

Ми продаємо справжню смолу ладану для домашнього кадіння

Справжній ладан — це застигла смола дерев роду Босвеллія, які зустрічаються в Індії та на Аравійському півострові. Але в церковний ладан часто додають смолу інших дерев, щоб знизити його вартість. У нас же можна купити ладан справжній, оригінальний, з неповторним містичним ароматом — теплим та огортаючим.

Застосування смоли

Незважаючи на те, що кадіння ладаном використовується під час богослужінь у православних церквах, коріння цієї традиції набагато глибше. Ще до зародження християнства його приносили в дар і запалювали під час практик і служінь, щоб подякувати вищим силам або про щось попросити.

У наші дні його використовують для різних цілей:

  • для енергетичного очищення будинку — коли всі його кутки очищені від сміття фізичного, добре запалити ладан, щоб прибрати сміття енергетичне. Давно помітили, що в житлі, де час від часу пахне димом ладану, люди менше хворіють і сваряться;

  • для особистого очищення, відновлення та захисту — він здатний усувати навіть застарілий негатив і залишки деструктивних програм. Причому не просто усувати, але й повернути ці наміри їхнім авторам. Закриває пробої в аурі, висвітлюючи і посилюючи її. Допомагає залишити минуле в минулому, перестати зациклюватися на помилках і травматичному досвіді;

  • для практик і медитацій — зміцнює віру, позбавляє від нав'язливих думок і тривог, розслабляє і підвищує чутливість до космічних енергій;

  • для покращення відносин у парі — його аромат діє як афродизіак, посилює потяг, усуває сором'язливість, вчить чути бажання партнера.

Переваги купівлі в інтернет-магазині еleven : eleven

Ми продаємо ладан у формі порошку і великих шматочків, а до нього — аксесуари, з якими домашнє кадіння буде безпечним, естетичним і атмосферним:

  • екологічно чисте вугілля з Греції — сам по собі ладан не горить, його необхідно спалювати з таким вугіллям;

  • вогнетривкі металеві щипці, якими зручно класти ладан на вугілля або підпалювати останній над вогнем свічки;

  • керамічна підставка на високій ніжці, в якій приємно підпалювати смолу.

Їх ви можете купити окремо або придбати набір для обкурювання, щоб з першого дня проводити домашні кадіння правильно і сповна реалізувати їх потужний потенціал для захисту будинку або персонального відновлення. 

Читати повністю