Нещодавно в сторіз написали фразу «чорні дири» в домі, куди йде ваша енергія. І посипались запитання в Дірект: «що це за дири?».Джерело негативної енергії – це якраз ті «чорні дири», які забирають на себе позитивну енергію, ресурси домашніх.
Джерела негативної енергії в Домі:
- Гострі кути в інтер’єрі: кімнати неправильної форми, розстановка меблів, яка створює кути на шляху, гострі предмети (кактуси, ножі тощо).
- «Мертві зони» - місця в квартирі, де нема руху. Якийсь куток, який ви ніколи не прибираєте, полиця, на яку ви складаєте всякий непотріб, а також місця, де є бруд, пил, щілі, тріщини, порвані шпалери та інші пошкодження.
- Бруд в ванній та туалеті. Приділяйте підвищену увагу цим кімнатам, їхне забруднення розповсюджує бруд по всьому дому, провокуючи сварки та відтік енергії.
- Відсутність свіжого повітря. Щодня провітрюйте квартиру, щоб випускати негативну енергію та впускати позитивну. Повітря, що застоялось, та поганий аромат в домі знесилюють тих, хто в ньому живе.
Це далеко не повний перелік, але навіть виправивши ці моменти, ви побачите суттєві зміни в своєму Домі та в своєму стані.